Школа 2016
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Золотий фонд
1980/1981
нагороджено золотими медалями
Горбатюк Тетяну Володимирівну
Коваленко Ірину Михайлівну
Малікову Тетяну Миколаївну
Лук’янчикову Валентину Олексіївну
1981/1982
нагороджено золотими медалями
Бараш Світлану Сергіївну
Сіткевич Ларису Валеріївну
Прокопенко Аллу Миколаївну
Хорожанську Еллу Семенівну
Примак Ларису Петрівну
Смолича Володимира Васильовича
1982/1983
нагороджено золотими медалями
Меєркову Зою Михайлівну
Кондратюк Тетяну Іванівну
1983/1984
нагороджено золотими медалями
Дем’янчук Ларису Василівну
Краснянську Вікторію Василівну
Яценко Наталію Борисівну
1984/1985
нагороджено золотими медалями
Полтавець Людмилу Іванівну
Сокирка Федора Анатолійовича
Шевчука Миколу Івановича
Третякову Аллу Іванівну
1985/1986
нагороджено золотими медалями
Лавренчук Валентину Оксентіївну
Мельник Ларису Анатоліївну
Філоненко Ларису Сергіївну
Шокур Ларису Дмитрівну
нагороджено срібними медалями
Долгу Ірину Іванівну
Сапачука Олега Михайловича
1986/1987
нагороджено золотими медалями
Подкура Романа Віталійовича
Шевчука Анатолія Івановича
нагороджено срібними медалями
Бонковську Світлану Вітольдівну
Дем’янчук Наталію Іванівну
Євтушок Валентину Петрівну
Єременчук ОленуМиколаївну
Кондратюк Тамару Сергіївну
Марченко Ірину Олександрівну
Сіткевич Людмилу Валеріївну
Чуру Олену Вікторівну
1987/1988
нагороджено золотими медалями
Никончук Тамару Вікторівну
Левченка Олександра Миколайовича
Войцехівську Валентину Іванівну
нагороджено срібними медалями
Чернишова Олега Миколайовича
Яценка Вадима Володимировича
1988/1989
нагороджено золотими медалями
Дармограя Сергія Івановича
Лісову Лесю Володирівну
нагороджено срібними медалями
Бонковського Віталія Флоріановича
Безман Маргариту Леонідівну
Бірюк Наталію Іванівну
Гошко Світлану Станіславівну
Майструк Наталію Вікторівну
Осідака Андрія Віталійовича
Третякову Оксану Іванівну
Чудновського Олександра Леонідовича
1989/1990
нагороджено срібними медалями
Волощук Лесю Степанівну
Дейнеко Оксану Василівну
Жабровецць Тетяну Валеріївну
Кругову Ірину Валентинівну
Кот Наталію Борисівну
Лещенко Наталію Сергіївну
Лугину Оксану Іванівну
Матяш Тетяну Валеріївну
Найман Тетяну Юріївну
Никончук Жанну Вікторівну
Прищепу Оксану Василівну
Остапчук Людмилу Казимирівну
Яценка Володимира Миколайовича
1990/1991
нагороджено золотими медалями
Дем’янчук Людмилу Василівну
нагороджено срібними медалями
Голяку Ларису Петрівну
Осіпчук Наталію Михайлівну
Піскуна Олександра Сергійовича
Князєва Володимира Олексійовича
1991/1992
нагороджено золотими медалями
Бардишеву Наталію Вікторівну
Чихар Любов Яківну
Ющенко Ірину Миколаївну
нагороджено срібними медалями
Гошко Зореславу Станіславівну
Жабровець Людмилу Леонідівну
Лавринович Людмилу Феліксівну
Островську Вікторію Леодівну
Омельченко Тетяну Анатоліївну
Суй Ольгу Володимирівну
Шепель Наталію Сергіївну
1992/1993
нагороджено золотими медалями
Волощука Віталія Сергійовича
Козюн Валентину Григорівну
Кот Оксану Петрівну
Кінзерську Наталію Францівну
Мерецьку Євеліну Францівну
Сокирко Нелю Степанівну
Чудновського Михайла Леонідовича
1993/1994
нагороджено золотими медалями
Герича Руслана Анатолійовича
Горбика Володимира Миколайовича
1994/1995
нагороджено золотими медалями
Гончарука Сергія Федоровича
Примак Людмилу Іванівну
Сидорчук Оксану Миколаївну
1995/1996
нагороджено золотими медалями
Лісового Віктора Петровича
Піскуна Олексія Сергійовича
нагороджено срібними медалями
Шевчука Володимира Петровича
Шепеля Євгена Андрійовича
1998/1999
нагороджено золотими медалями
Ярошук Ірину Василівну
нагороджено срібними медалями
Горбика Олександра Миколайовича
Сидорчука Віктора Миколайовича
Корнієнка Ігоря Володимировича
Кожана Олександра Васильовича
1997/1998
нагороджено золотими медалями
Куликовського Валентина Вадимовича
Мельник Ольгу Миколаївну
Сейка Юрія Анатолійовича
Заїку Оксану Миколаївну
Чихар Світлану Яківну
нагороджено срібними медалями
Троця Івана Васильовича
Шишковського Ігоря Анатолійовича
1998/1999
нагороджено золотими медалями
Ярошук Ірину Василівну
нагороджено срібними медалями
Горбика Олександра Михайловича
Сидорчука Віктора Миколайовича
Корнієнка Ігоря Володимировича
Кожана Олександра Васильовича
1999/2000
нагороджено золотими медалями
Князь Ірину Володимирівну
Ніколайчук Тетяну Володимирівну
Никончук Ольгу Вікторівну
Філоненко Ірину Леонідівну
Ярошук Оксану Миколаївну
нагороджено срібними медалями
Дейнеко Наталію Іванівну
Лозка Сергія Олександровича
Самченко Ольгу Миколаївну
Ярмоленко Наталію Юріївну
2000/2001
нагороджено золотими медалями
Бараша Олександра Володимировича
Колесник Олену Вікторівну
Лакизюк Вікторію Вікторівну
Мацкевич Ярославу Михайлівну
Омельченка Вадима Івановича
Прокопову Наталію Володимирівну
Телєгу Наталію Володимирівну
Євтушок Юлію Сергіївну
Ярошук Марину Вікторівну
Яценка Сергія Сергійовича
нагороджено срібними медалями
Аверченкову Марину Олександрівну
Антонішину Олену Анатоліївну
Бараш Оксану Павлівну
Бугайчука Максима Володимировича
Кравчук Оксану Володимирівну
Мойсєєнко Ольгу Віталіївну
Пархомчук Валентину Анатоліївну
Піку Наталію Вікторівну
2001/2002
нагороджено золотими медалями
Карп’юка Михайла Васильовича
Ковальчук Марину Георгіївну
Ласівську Анастасію Василівну
Лісову Марину Петрівну
Ейсмонт Світлану Василівну
нагороджено срібними медалями
Бондара Олександра Олександровича
Бондарчук Ірину Петрівну
Федорчук Вікторію Вікторівну
2002/2003
нагороджено золотими медалями
Костікову Людмилу Вікторівну
Радзевелюк Людмилу Володимирівну
нагороджено срібними медалями
Антонюка Дмитра Анатолійовича
Воробйову Юлію Федорівну
Лакизюк Людмилу Вікторівну
2003/2004
нагороджено золотими медалями
Арештович Марину Юріївну
Охріменко Оксану Романівну
Самченка Андрія Миколайовича
Слюсареву Тетяну Володимирівну
Слюту Тетяну Олександрівну
Примака Сергія Володимировича
Шишковську Тетяну Володимирівну
нагороджено срібними медалями
Климчук Лесю Петрівну
Лугину Ольгу Володимирівну
Остапчука Олександра Петровича
Піку Ігоря Миколайовича
Омелянчук Ігоря Васильовича
Ярмоленко Ольгу Юріївну
2004/2005
нагороджено золотими медалями
Андрієвську Ларису Петрівну
Голяку Олександра Володимировича
Сокирка Сергія Васильовича
нагороджено срібними медалями
Романюк Лілію Олександрівну
2005/2006
нагороджено золотими медалями
Бондарчук Людмилу Олександрівну
Князя Сергія Володимировича
Луцак Тетяну Василівну
Марчук Тетяну Володимирівну
Романчук Ірину Миколаївну
Кашпуренко Людмилу Степанівну
Ковальчук Олену Григорівну
Серпутько Ірину Миколаївну
нагороджено срібними медалями
Бондар Ольгу Олександрівну
Греська Дмитра Васильовича
Лавришина Романа Романовича
Лозко Ольгу Сергіївну
Філоненка Ігоря Леонідовича
2007/2008
нагороджено золотими медалями
Вознюк Світлану Вікторівну
Горайчук Валентину Георгіївну

Гресько Ірину Григорівну
Гресько Ірину Василівну
Єфімову Людмилу Іванівну
Коваленко Ілону Русланівну
Кот Галину Василівну
Любич Ілону Юріївну
Чубаєвську Іванну Анатоліївну
Ярошук Ольгу Валеріївну
нагороджено срібною медаллю
Ярошенка Віктора Анатолійовича
Copyright MyCorp © 2017
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380

E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Пошук
Шкільне життяМалюнки дітейЄмільчинеГостьова книгаФорум