Наша школа
Герб школи
Гімн школи
Символи школи
Історія школи
Золотий фонд
Династії школи
Педколектив
Дирекція школи
Педколектив
Вчителі
Педрада
Публікації
Діяльність
Звіт кошторис
Статут закладу
Структура закладу
Правила поведінки
Навчання
Олімпіади
Самоврядування учнів
Кращий колектив
Правознавець
Поезія
Твори
Випускники
Життєві висоти
Медалісти школи
Гостьова книга
Шкільна стежина
Фотоальбом
Шкільне життя
Малюнки дітей
Ємільчине
Школа 2017
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Школа 2016
Форма входу
Логін:
Пароль:
запам'ятати
Забув пароль
|
Реєстрація
Досягнення учнів
Переможці та призери обласних олімпіад 2010-2011 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Руденко Анастасія, 11-Б
Російська мова
Диплом ІІ ступеня
Слюсарева К.В.
Руденко Анастасія, 11-Б
Українська мова
Диплом ІІ ступеня
Шпак В.М.
Алілуйко Наталія, 10-Б
Історія
Диплом ІІІ ступеня
Мошківська Т.М.
Алілуйко Наталія, 10-Б
Правознавство
Диплом ІІІ ступеня
Чихар О.Б.
Алілуйко Наталія, 10-Б
Географія
Диплом ІІІ ступеня
Мурсалова Н.В.
Переможці та призери обласних олімпіад 2009-2010 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Ляшук Максим, 11-В
Інформатика
Диплом ІІ ступеня
Яценко Ю.М.
Руденко Анастасія, 10-Б
Українська мова
Диплом ІІІ ступеня
Шпак В.М.
Палько Микола, 11-А
Історія
Диплом ІІІ ступеня
Полонська Т.А.
Палько Микола, 11-А
Географія
Диплом ІІІ ступеня
Арештович О.В.
Переможці та призери обласних олімпіад 2008-2009 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Ляшук Максим, 10-В
Інформатика
Диплом ІІ ступеня
Яценко Ю.М.
Євтушок Марія, 11-А
Історія
Диплом ІІІ ступеня
Жабровець Т.В.
Палько Микола, 10-А
Історія
Диплом ІІІ ступеня
Полонська Т.В.
Авраменко Аліна, 10-В
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Євтушок Марія, 11-А
Зарубіжна література
Диплом І ступеня
Слюсарева К.В.
Руденко Анастасія, 9-В
Зарубіжна література
Диплом ІІІ ступеня
Слюсарева К.В.
Палько Микола, 10-А
Географія
Диплом ІІ ступеня
Арештович О.В.
Євтушок Марія, 11-А
Українська мова
Диплом ІІІ ступеня
Євтух Н.С.
Призери обласних олімпіад 2007-2008 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Євтушок Марія, 10-А
Українська мова
Диплом ІІІ ступеня
Євтух Н.С
Гресько Ірина Гр.,
11-А
Українська мова
Диплом ІІІ ступеня
Змієвська Н.Я
Дмитренко Руслан, 11-А
Польська мова
Диплом ІІ ступеня
Янушевська Е.
Пойда Олег, 11-В
Польська мова
Диплом ІІІ ступеня
Янушевська Е.
Романчук Інна, 9-А
Українська мова
Диплом ІІІ ступеня
Змієвська Н.Я
Боровик Вадим, 8-А
Географія
Диплом ІІІ ступеня
Мурсалова Н.В.
Ярошенко Віктор, 11-В
Географія
Диплом ІІІ ступеня
Арештович О.В.
Боровик Вадим, 8-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Дейнеко Оксана, 9-А
Правознавство
Диплом ІІІ ступеня
Чихар О.Б.
Ляшук Максим, 9-Г
Інформатика
Диплом ІІІ ступеня
Яценко Ю.М.
Радчук Марина, 9-А
Зарубіжна література
Диплом ІІ ступеня
Палько Н.М.
Переможці та призери обласних олімпіад 2006-2007 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Євтушок Марія, 9-А
Українська мова
Диплом І ступеня
Євтух Н.С.
Євтушок Марія, 9-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Чиж І.І.
Євтушок Марія, 9-А
Географія
Диплом ІІІ ступеня
Арештович О.В.
Гресько Ірина Гр., 10-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Чиж І.І.
Жабровець Наталія, 8-Б
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Ляшук Максим, 8-Г
Інформатика
Диплом ІІІ ступеня
Яценко Ю.М.
Призери обласних олімпіад 2005-2006 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Євтушок Марія, 8-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Чиж І.І.
Гресько Ірина Гр., 9-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Чиж І.І.
Луцак Тетяна, 11-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Призери обласних олімпіад 2004-2005 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Голяка Олександр, 11-А
Географія
Диплом ІІ ступеня
Арештович О.В.
Голяка Олександр, 11-А
Історія
Диплом ІІІ ступеня
Мошківська Т.М.
Сокирко Сергій, 11-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Сокирко А.В.
Гресько Ірина Гр., 8-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Чиж І.І.
Луцак Тетяна, 10-А
Біологія
Диплом ІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Призери обласних олімпіад 2003-2004 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Примак Сергій, 11-Д
Біологія
Диплом ІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Примак Сергій, 11-Д
Географія
Диплом ІІІ ступеня
Арештович О.В.
Голяка Олександр, 10-А
Географія
Диплом ІІІ ступеня
Арештович О.В.
Сокирко Сергій, 10-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Сокирко А.В.
Луцак Тетяна, 9-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Призери обласних олімпіад 2002-2003 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Костікова Людмила, 11-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Сокирко А.В.
Чубаєвська Людмила, 11-А
Хімія
Диплом ІІІ ступеня
Князь С.І.
Примак Сергій, 10-Д
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Луцак Тетяна, 8-А
Українська мова
Диплом ІІІ ступеня
Змієвська Н.Я.
Луцак Тетяна, 8-А
Біологія
Диплом ІІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Призери обласних олімпіад 2001-2002 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Примак Сергій, 9-Д
Біологія
Диплом ІІ ступеня
Костюченко Н.Ю.
Призери обласних олімпіад 2000-2001 н.р.
Прізвище, ім'я, клас
Предмет
Місце
Вчитель
Примак Сергій, 8-Д
Біологія
Диплом ІІ
І
ступеня
Костюченко Н.Ю.
Copyright MyCorp © 2024
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380
E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Герої АТО
Лаговський Віктор
Статистика
Онлайн всього:
1
Гостей:
1
Користувачів:
0
Мій профіль
|
Вихід
Пошук
Шкільне життя
Малюнки дітей
Ємільчине
Гостьова книга
Форум