Школа 2017
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Школа 2016
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Символи школи
  Ось уже майже 70 років Ємільчинська ЗОШ №1 вписує свої неповторні сторінки в свою історію.
2008-2009 навчальний рік особливий для мене і мого 11-Б класу. Адже в цьому році ми  випускники. І як виявилось, не просто випускники 2009 року, а випускники ювілейного року. І тому, коли нам випала така нагода провести свято до Дня учителя, я запропонувала своїм вихованцям зробити якийсь особливий, надзвичайно пам’ятний подарунок для нашої школи. Саме таким подарунком і став створений герб і гімн школи, які вперше були представлені на цьому святі. З цього часу, як ми вважаємо, школа буде мати свою візитну картку, а в ній своє обличчя і свою душу. Адже в житті, мабуть, так воно і є. Кожна школа має якусь особливу ауру. Її відчуває кожен, хто переступає отой чарівний поріг. І дуже приємно бачити, що в ній учні і вчителі як рідні, як одна велика шкільна родина. Скільки їх, наших колишніх, але завжди рідних учнів, щороку під час вузівських канікул приходять до школи, щоб подякувати і ще раз низько вклонитися своїм вчителям! Звісно, що в кожної школи є свої переваги. Вони і віддзеркалюються різними кольорами у цій шкільній душі, і створюють оцю неповторну, таку райдужну, особливу, рідну і до болі знайому кожному з нас ауру. Саме це ми і хотіли відобразити на нашому гербі. Герб – це втілення учнівської і вчительської думки. Особливо хочу подякувати за участь у створенні герба заступником директора школи по навчально-виховній роботі Михайловській Т. Г. та Палько Н. М., вчителям Примак О.В., Климчук Н.В., педагогу-організатору Євтушок Н.М.
  На передньому плані – це міцний горіх, який символізує високий рівень знань, що їх з року в рік отримують вихованці нашої школи. І як результат - найкращі досягнення (всі призові місця) на районних олімпіадах, участь наших учнів в МАН тощо. Крім олімпіад, наші діти перемагають у різних конкурсах і змаганнях. Не відстають і наші вчителі. В  обласному конкурсі «Вчитель року»  брали участь: Чиж І.І.(2000р.), була учасником Подшивалова Ж.С. (2006 р.), лауреатом Яценко Ю.М. (2009 р.). Роботи вчителів школи Палько Н.М., Михайловської Т.Г. надруковані в республіканському журналі «Завуч», роботи вчителів Князь С.І., Яценко Ю.М., Кондратюк Л.В.  відзначені  Дипломами І ступеня на педагогічній обласній виставці. Вчительська команда зайняла I місце в районній  Спартакіаді  серед вчительських колективів. Наш хор під керівництвом Токового А.В. підтвердив звання народного.
 Отже, наша школа неодноразово підтверджує своє звання, дане їй Богом, першої в районі. Потрібно мати за честь вчитися і працювати в такій школі. Тому девізом до нашого герба стали слова: «Хто міцні знання має - той горіх науки розламає». По обидві сторони від горіха ви бачите дві старі ялини. Це дві берегині нашого шкільного дому. Вони створюють вічний і неповторний зовнішній фон школи, адже наша школа – це сіяч розумного і вічного.
  А ще на гербі гордо, як клятва, як поклик душі, як звернення до сьогоднішніх і майбутніх поколінь, до всіх наших вихованців, вписані слова: «Активність, патріотизм, доброта, допомога, взаєморозуміння, наполегливість, співчуття, розум, щирість». Це потрібно кожній людині, щоб відчувати радість життя, появу мрій та їх здійснення. Це ми завжди маємо пам'ятати і гордо нести по життєвій дорозі. Адже що ми принесемо в цей світ, таким він і буде. І ми твердо віримо, що майбутнє, яке створять наші учні, буде осяяне промінцями сонячного світла. Кожна ними обрана дорога буде освячена вчительським словом і вчительським благословенням. Тому виграє золоте сонячне проміння на шкільному гербі. А все це разом і є та велична пісня. Це і є та  пісня, присвячена нашому шкільному дому. І саме її ми називаємо гімном. Нехай летить він над світом, над нашою рідною Україною і єднає наші серця. Нехай кожен, хто коли-небудь торкнеться її крила, заспіває цю пісню, подумки переступить отой такий казковий шкільний поріг. Пам’ятаймо: вчитися на людину треба все життя. Нехай справи наші будуть гідними нас, а серця – чистими!
О.В. Арештович
Copyright MyCorp © 2020
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380

E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Герої АТО
Лаговський Віктор
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Пошук
Шкільне життяМалюнки дітейЄмільчинеГостьова книгаФорум