Школа 2016
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Медалісти школи
Навч. рік Золота медаль Срібна медаль
2016/2017Левченко Світлана Олександрівна
Швець Тетяна Андріївна

Бриж Владислав Валерійович
Тульєва Віта
2015/2016Марченко Михайло Олегович
2014/2015Меденко Юлія Олегівна
Жилюк Владислав Романович
Сорока Микола Миколайович
2013/2014Дмитренко Ірина Олександрівна
Сингаєвський Олександр

Борта Валерія
Мазуркевич Яна Василівна

2012/2013 Дармограй Дар'я Іванівна
Євтух Сергій Володимирович
Овсійчук Світлана Петрівна
 
2011/2012 Алілуйко Наталія Олександрівна
Арештович Світлана Юріївна
Захарченко Софія Василівна
Дмитренко Олег Олександрович
Коршак Юрій Анатолійович
Михнюк Максим Юрійович
Миновська Марія Валеріївна
2010/2011 Руденко Анастасія Сергіївна Романюк Анастасія Андріївна
2009/2010 Палько Микола Олександрович
Радчук Марина Миколаївна
Жабровець Наталія Володимирівна
Степанчук Марина Миколаївна
Авраменко Аліна Володимирівна
Данильчук Яна Юріївна
Дмитренко Наталія Олександрівна
Онопченко Марина Сергіївна
Романчук Інна Валеріївна
2008/2009 Євтушок Марія Сергіївна  
2007-2008 Вознюк Світлана Вікторівна
Горайчук Валентина Георгіївна

Гресько Ірина Григорівна
Гресько Ірина Василівна
Єфімова Людмила Іванівна
Коваленко Ілона Русланівна
Кот Галина Василівна
Любич Ілона Юріївна
Чубаєвська Іванна Анатоліївна
Ярошук Ольга Валеріївна
Ярошенко Віктор Анатолійович
2006/2007 Сербін Ольга Олегівна Копєйка Іванна Миколаївна
2005/2006 Бондарчук Людмила Олександрівна
Князь Сергій Володимирович
Луцак Тетяна Василівна
Марчук Тетяна Володимирівна
Романчук Ірина Миколаївна
Кашпуренко Людмила Степанівна
Ковальчук Олена Григорівна
Серпутько Ірина Миколаївна
Бондар Ольга Олександрівна
Гресько Дмитро Васильович
Лавришин Роман Романович
Лозко Ольга Сергіївна
Філоненко Ігор Леонідович
2004/2005 Андрієвська Лариса Петрівна
Голяка Олександр Володимирович
Сокирко Сергій Васильович
Романюк Лілія Олександрівна
2003/2004 Арештович Марина Юріївна
Охріменко Оксана Романівна
Самченко Андрія Миколайович
Слюсарева Тетяна Володимирівна
Слюта Тетяна Олександрівна
Примак Сергій Володимирович
Шишковська Тетяна Володимирівна
Климчук Леся Петрівна
Лугина Ольга Володимирівна
Остапчук Олександр Петрович
Піка Ігор Миколайович
Омелянчук Ігор Васильович
Ярмоленко Ольга Юріївна
2002/2003 Костікова Людмила Вікторівна
Радзевелюк Людмила Володимирівна
Антонюк Дмитро Анатолійович
Воробйова Юлія Федорівна
Лакизюк Людмила Вікторівна
2001/2002 Карп’юк Михайло Васильович
Ковальчук Марина Георгіївна
Ласівська Анастасія Василівна
Лісова Марина Петрівна
Ейсмонт Світлана Василівна
Бондар Олександр Олександрович
Бондарчук Ірина Петрівна
Федорчук Вікторія Вікторівна
2000/2001 Бараш Олександр Володимирович
Колесник Олена Вікторівна
Лакизюк Вікторія Вікторівна
Мацкевич Ярослава Михайлівна
Омельченко Вадим Іванович
Прокопова Наталія Володимирівна
Телєга Наталія Володимирівна
Євтушок Юлія Сергіївна
Ярошук Марина Вікторівна
Яценко Сергій Сергійович
Аверченкова Марина Олександрівна
Антонішина Олена Анатоліївна
Бараш Оксана Павлівна
Бугайчук Максим Володимирович
Кравчук Оксана Володимирівна
Мойсєєнко Ольга Віталіївна
Пархомчук Валентина Анатоліївна
Піка Наталія Вікторівна
1999/2000 Князь Ірина Володимирівна
Ніколайчук Тетяна Володимирівна
Никончук Ольга Вікторівна
Філоненко Ірина Леонідівна
Ярошук Оксана Миколаївна
Дейнеко Наталія Іванівна
Лозко Сергій Олександрович
Самченко Ольга Миколаївна
Ярмоленко Наталія Юріївна
1998/1999 Ярошук Ірина Василівна Горбик Олександр Михайлович
Сидорчук Віктор Миколайович
Корнієнко Ігор Володимирович
Кожан Олександр Васильович
1997/1998 Куликовський Валентин Вадимович
Мельник Ольга Миколаївна
Сейко Юрій Анатолійович
Заїка Оксана Миколаївна
Чихар Світлана Яківна
Троць Іван Васильович
Шишковський Ігор Анатолійович
1996/1997 Корнієнко Леся Володимирівна
Кутько Інна Леонідівна
Овсійчук Тетяна Володимирівна
Омельченко Андрій Володимирович
Омельченко Святослав Іванович
Міхельсон Олександр Володимирович
Кашпуренко Юлія Андріївна

 
1995/1996 Лісовий Віктор Петрович
Піскун Олексій Сергійович
Шевчук Володимир Петрович
Шепель Євген Андрійович
1994/1995 Гончарук Сергій Федорович
Примак Людмила Іванівна
Сидорчук Оксана Миколаївна
 
1993/1994 Герич Руслан Анатолійович
Горбик Володимир Миколайович
 
1992/1993 Волощук Віталій Сергійович
Козюн Валентина Григорівна
Кот Оксана Петрівна
Кінзерська Наталія Францівна
Мерецька Євеліна Францівна
Сокирко Неля Степанівна
Чудновський Михайло Леонідович
 
1991/1992 Бардишева Наталія Вікторівна
Чихар Любов Яківна
Ющенко Ірина Миколаївна
Гошко Зореслава Станіславівна
Жабровець Людмила Леонідівна
Лавринович Людмила Феліксівна
Островська Вікторія Леонідівна
Омельченко Тетяна Анатоліївна
Суй Ольга Володимирівна
Шепель Наталія Сергіївна
1990/1991 Дем’янчук Людмила Василівна Голяка Лариса Петрівна
Осіпчук Наталія Михайлівна
Піскун Олександр Сергійович
Князєв Володимир Олексійович
1989-1990   Волощук Лесю Степанівна
Дейнеко Оксана Василівна
Жабровець Тетяна Валеріївна
Кругова Ірина Валентинівна
Кот Наталію Борисівна
Лещенко Наталія Сергіївна
Лугина Оксана Іванівна
Матяш Тетяна Валеріївна
Найман Тетяна Юріївна
Никончук Жанна Вікторівна
Прищепа Оксана Василівна
Остапчук Людмила Казимирівна
Яценко Володимир Миколайович
1988-1989 Дармограй Сергій Іванович
Лісова Леся Володирівна
Бонковський Віталій Флоріанович
Безман Маргарита Леонідівна
Бірюк Наталія Іванівна
Гошко Світлана Станіславівна
Майструк Наталія Вікторівна
Осідак Андрій Віталійович
Третякова Оксана Іванівна
Чудновський Олександр Леонідович
1987-1988 Никончук Тамара Вікторівна
Левченко Олександр Миколайович
Войцехівська Валентина Іванівна
Чернишов Олег Миколайович
Яценко Вадим Володимирович
1986-1987 Подкур Роман Віталійович
Шевчук Анатолій Іванович
Бонковська Світлана Вітольдівна
Дем’янчук Наталія Іванівна
Євтушок Валентина Петрівна
Єременчук Олена Миколаївна
Кондратюк Тамара Сергіївна
Марченко Ірина Олександрівна
Сіткевич Людмила Валеріївна
Чура Олена Вікторівна
1985-1986 Лавренчук Валентина Оксентіївна
Мельник Лариса Анатоліївна
Філоненко Лариса Сергіївна
Шокур Лариса Дмитрівна
Долга Ірина Іванівна
Сапачук Олег Михайлович
1984-1985 Полтавець Людмила Іванівна
Сокирка Федір Анатолійович
Шевчук Микола Іванович
Третякова Алла Іванівна
Дем’янчук Лариса Василівна
Краснянська Вікторія Василівна
Яценко Наталія Борисівна
1983-1984 Дем’янчук Лариса Василівна
Краснянська Вікторія Василівна
Яценко Наталія Борисівна
 
1982-1983 Меєркова Зоя Михайлівна
Кондратюк Тетяна Іванівна
 
1981-1982 Бараш Світлана Сергіївна
Сіткевич Лариса Валеріївна
Прокопенко Алла Миколаївна
Хорожанська Елла Семенівна
Примак Лариса Петрівна
Смолич Володимир Васильович
 
1980-1981 Горбатюк Тетяна Володимирівна
Коваленко Ірина Михайлівна
Малікова Тетяна Миколаївна
Лук’янчикова Валентина Олексіївна
 
1979-1980 Шомко Анатолій Андрійович
Омельченко Алла Володимирівна
 
1978-1979 Антонюк Галина Павлівна
Волощук Наталія Сергіївна
Хозяйкіна Людмила Валентинівна
Зарнадзе Ліліана Заурівна
 
1977-1978 Кондратюк Зоя Яківна
Гнатенко Наталія Петрівна
 
1976-1977 Тищук Олексій Володимирович
Кондратюк Володимир Іванович
Саушкіна Тетяна Олександрівна
Примак Світлана Іванівна
 
1975-1976 Сорока Любов Анатоліївна
Онопченко Людмила Сергіївна
Демиденко Світлана Василівна
Солоп Зоя Миколаївна
 
1974-1975 Сокирко Федір Михайлович  
1973-1974 Чиж Євдокія Сергіївна
Дейнеко Валентина Сергіївна
Тищук Людмила Володимирівна
Сидорчук Валентина Василівна
Мошківська Ольга Францівна
Кондратюк Людмила Яківна
 
1972-1973 Саух Валентина Миколаївна
Демиденко Наталія Василівна
 
1971-1972 Яценко Наталія Гнатівна
Онопченко Ірина Сергіївна
Саух Марія Георгіївна
Кондратюк Тамара Яківна
Котляр Раїса Мойсеївна
 

 

Copyright MyCorp © 2017
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380

E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Пошук
Шкільне життяМалюнки дітейЄмільчинеГостьова книгаФорум