Школа 2016
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Парламент школи
2009/2010 н.р.
Президент парламенту школи – Броневицький Роман – 10-А кл.

Прем’єр-міністр – Онопченко Марина – 11-А кл.
Секретар – Антонішина Юлія – 11-В кл.
        
Міністерство освіти – міністр Дем'янчук Наталія – 10-Б кл.    
Заступник – Дмитренко Ірина – 7-А кл.
Консультант – Палько Н.М.

Міністерство дисципліни і порядку – міністр Антонішина Юля – 10-В кл.
Заступники – Ярошук Альона – 6-Б кл., Мариніна Юлія – 7-А кл.  
Консультанти – Чихар О.Б., Філоненко К.В.

Міністерство праці – міністр Вознюк Оксана – 10-Б кл.
Заступник – Кашпуренко Аміл – 5-Б кл.
Консультанти – Волощук І.Д., Лісовий О.М.

Міністерство культури – міністр Захарченко Марина – 10-В кл.
Заступники – Мариніна Юля – 8-А кл.
Консультант – Чихар О.Б., Вишинський В.І.

Міністерство цікавих справ – міністр Сидоренко Катерина – 9-Б кл.
Заступник – Мариніна Олена – 9-Г кл.
Консультант – Євтушок Н.М.

Міністерство здоров’я і спорту – міністр Сокирко Дмитро – 7-В кл.
Заступник – Сокирко Оксана – 10-В кл., Прищепа Дмитро - 6-А кл.
Консультанти – Ільчук О.З., Ковальчук Л.Б.

Міністерство соціального захисту школярів – міністр Дармограй Дарія – 8-Б кл.
Заступник – Супруненко Оксана – 6-Б кл.
Консультанти – Михайловська Т.Г., Матяш М.А.

Прес-центр – міністр Котвіцька Ірина – 9-А кл.

Заступник – Кузьменко Юлія – 9-В кл.
Консультант – Євтух Н.С.


2008/2009 н.р.
Президент парламенту школи – Євтушок Марія – 11-А кл.

Прем’єр-міністр – Левченко Ірина – 11-В кл.
Секретар – Романюк Анастасія – 9-А кл.
        
Міністерство освіти – міністр Котвицька Ірина – 8-А кл.    
Заступник – Алілуйко Наталія – 8-Б кл.
Консультант – Палько Н.М.

Міністерство дисципліни і порядку – міністр Антонішина Юля – 10-В кл.
Заступники – Ярошук Альона – 6-Б кл., Мариніна Юлія – 7-А кл.  
Консультанти – Чихар О.Б., Філоненко К.В.

Міністерство праці – міністр Вознюк Оксана – 10-Б кл.
Заступник – Мазуркевич Яна – 6-А кл.
Консультанти – Волощук І.Д., Лісовий О.М.

Міністерство культури – міністр Онопченко Марина – 10-А кл.
Заступники – Полонська Анастасія – 5-А кл., Кузьменко Юлія – 8-В кл.
Консультант – Чихар О.Б., Вишинський В.І.

Міністерство цікавих справ – міністр Мариніна Олена – 8-Г кл.
Заступник – Зембицька Валерія – 6-В кл.
Консультант – Євтушок Н.М.

Міністерство здоров’я і спорту – міністр Герасименко Юлія – 9-Г кл.
Заступник – Дем’янчук Олександр – 5-Г кл.
Консультанти – Ільчук О.З., Ковальчук Л.Б.

Прес-центр – міністр Боковенко Олена – 9-Б кл.
Заступник – Дармограй Даша – 7-Б кл.
Консультант – Євтух Н.С.

Міністерство соціального захисту школярів – міністр Саух Марина – 11-Б кл.
Заступник – Дмитренко Оксана – 9-В кл.
Консультанти – Михайловська Т.Г., Матяш М.А.

Copyright MyCorp © 2017
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380

E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Пошук
Шкільне життяМалюнки дітейЄмільчинеГостьова книгаФорум