Пароль:

Головна » 2010 » Січень » 21 » Калейдоскоп новин. Січень
14:10
Калейдоскоп новин. Січень
 Протягом січня в м. Житомирі проходить ІІІ тур Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. З історії Дипломи ІІІ ступеня вибороли: Палько Микола (11-А) та Руденко Анастасія (10-Б).  А.Руденко  цього року отримала призове місце місце з української мови та літератури (Диплом ІІ ступеня). Після олімпіади з інформатики Диплом ІІ ступеня здобув Максим Ляшук (11-В). Команда району в складі М.Ляшука, Сергія Євтуха (8-Б), Юрія Коршака (9-А) в загальному заліку зайняла cьоме місце.
 23 січня в МСЦ "Юність" та спортзалі Ємільчинської гімназії відбулися обласні зональні змагання з волейболу. Честь нашого району  впевнено захистили команди хлопців та дівчат школи (переможці районних змагань).
Ємільчинський р-н - Олевський р-н 2:0 (25:10, 25:15)
Ємільчинський р-н - Новоград-Волинський р-н 2:0 (25:16, 25:18)

Дівчата: Аліна Авраменко (11-В, к), Альона Авраменко (10-А), Ганна Демиденко (10-А), Оксана Михнюк (10-Б), Юлія Мельник (9-А), Тетяна Гринішак (9-А), Альона Мухаревич (9-А).
  Ємільчинський р-н - Олевський р-н 2:0
Ємільчинський р-н - Новоград-Волинський р-н 2:0
Ємільчинський р-н - Володарськ-Волинський р-н 2:0

Хлопці: Олексій Волощук (10-А, к), Роман Мельник (11-Б), Ярослав Кемський (11-В), Артем Козоріз (11-В), Ярослав Боньковський (10-А), Володимир Тимощук (10-Б), Олексій Штоль (10-В), Олексій Антонюк (10-В), Максим Михнюк (9-А)

Фінальні змагання відбудуться наприкінці лютого, в м. Новоград-Волинському (хлопці), Коростені (дівчата).