Школа 2016
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Категорії розділу
Виховні заходи [0]
Шкільне життя [1]
Твори [4]
Навчання [2]
Шкільна стежина [77]
Форма входу
Логін:
Пароль:
 Дневник
Головна » 2012 » Березень » 6 » Переможці та призери обласних олімпіад
10:48
Переможці та призери обласних олімпіад

Переможці та призери обласних олімпіад 2015-2016 н.р.

Прізвище, ім'я, класПредметМісцеВчитель
Кондратюк Анна, 9-АУкраїнська моваДиплом ІІІ ступеняКоваленко С.К.
Марченко Михайло, 11-АІсторіяДиплом ІІІ ступеняЖабровець Т.В.
Петрук Олексій, 9-АІсторіяДиплом ІІІ ступеняЖабровець Т.В.
Марченко Михайло, 11-АГеографіяДиплом ІІ ступеняАрештович О.В.
Швець Тетяна, 10-БГеографіяДиплом ІІІ ступеняАрештович О.В.
Борса Єлизавета, 8-БФізикаДиплом ІІІ ступеняМихайловська Т.Г.
Петрук Олексій, 9-ААнглійська моваДиплом ІІІ ступеняПавленко Т.Є.
Левченко Світлана, 10-БХіміяДиплом ІІІ ступеняКнязь С.І.
Марченко Михайло, 11-АБіологія  Диплом ІІІ ступеня             Чиж І.І.
Омельянчук Анастасія, 9-АБіологіяДиплом ІІІ ступеняЧиж І.І.
Борза Єлизавета, 8-ББіологія  Диплом ІІІ ступеняОмельченко М.В.
Волощук Вікторія, 11-БЕкологія  Диплом ІІІ ступеня   Чиж І.І.
Яценко Юлія, 10-БІКТДиплом ІІІ ступеняЯценко Ю.М.
Марченко Михайло, 11-ААстрономіяДиплом ІІІ ступеняБоровик Н.О.
Тульєва Віта, 10-БРосійська моваДиплом ІІІ ступеняПалько Н.М.
Петрук Олексій, 9-АІнформатикаДиплом ІІ ступеняЯценко Ю.М.

Переможці та призери обласних олімпіад 2014-2015 н.р.

Прізвище, ім'я, класПредметМісцеВчитель
Остапчук Денис, 11-АЕкологіяДиплом ІІІ ступеняЧиж І.І.
Сорока Микола, 11-БІсторіяДиплом ІІІ ступеняЖабровець Т.В.
Марченко Михайло, 10-АІсторіяДиплом ІІ ступеняЖабровець Т.В.
Петрук Олексій, 8-АІсторіяДиплом ІІІ ступеняЖабровець Т.В.
Кондратюк Анна 8-АУкраїнська моваДиплом ІІІ ступеняКоваленко С.К.
Марченко Михайло, 10-АГеографіяДиплом ІІ ступеняАрештович О.В.
Швець Тетяна, 9-БГеографіяДиплом ІІІ ступеняАрештович О.В.
Петрук Олексій, 8-АГеографіяДиплом ІІ ступеняМурсалова Н.В.
Кондратюк Анна, 8-АХіміяДиплом ІІІ ступеняКнязь С.І.
Марченко Михайло, 10-АБіологіяДиплом ІІ ступеняЧиж І.І.
Петрук Олексій, 8-АІнформатикаДиплом ІІІ ступеняЯценко Ю.М.

Переможці та призери обласних олімпіад 2013-2014 н.р.

Прізвище, ім'я, клас Предмет Місце Вчитель
Москальчук Марина, 8-Б Українська мова Диплом ІІ ступеня Кот О.В.
Марченко Михайло, 9-А Історія Диплом ІІ ступеня Жабровець Т.В.
Дейнеко Лев, 11-А Англійська мова Диплом ІІІ ступеня Ляшук Т.В.
Москальчук Марина, 8-Б Російська мова Диплом ІІІ ступеня Палько Н.М.
Марченко Михайло, 9-А Географія Диплом І ступеня Арештович О.В.
Швець Тетяна, 8-Б Географія Диплом ІІ ступеня Арештович О.В.

Переможці та призери обласних олімпіад 2012-2013 н.р.

Прізвище, ім'я, клас Предмет Місце Вчитель
Євтух Сергій, 11-Б Екологія Диплом ІІІ ступеня Костюченко Н.Ю.
Дейнеко Лев, 10-А Англійська мова Диплом ІІІ ступеня Ляшук Т.В.
Марченко Михайло, 8-А Біологія Диплом ІІ ступеня Чиж І.І.
Євтух Сергій, 11-Б Біологія Диплом ІІІ ступеня Костюченко Н.Ю.
Марченко Михайло, 8-А Географія Диплом І ступеня Арештович О.В.
Яценко Юлія, 7-Б Інформатика Диплом ІІІ ступеня Яценко Ю.М.
Швець Тетяна, 7-Б Математика Диплом ІІІ ступеня Філоненко К.В.
Марченко Михайло, 8-А Історія Диплом ІІІ ступеня Жабровець Т.В.

Переможці та призери обласних олімпіад 2011-2012 н.р.
Прізвище, ім'я, клас Предмет Місце Вчитель
Алілуйко Наталія, 11-Б Українська мова Диплом ІІІ ступеня Змієвська Н.Я.
Дмитренко Олег, 11-Б Математика Диплом ІІІ ступеня Нікіренкова В.І.
Коршак Юрій, 11-Б Екологія Диплом ІІ ступеня Чиж І.І.
Захарченко Софія, 11-А Російська мова Диплом ІІІ ступеня Дідус І.М.
Дармограй Даша, 10-Б Російська мова Диплом ІІІ ступеня Дідус І.М.
Дмитренко Олег, 11-Б Інформатика Диплом ІІ ступеня Яценко Ю.М.
Алілуйко Наталія, 11-Б Правознавство Диплом ІІІ ступеня Чихар О.Б.
Мазуркевич Яна, 9-А Правознавство Диплом ІІІ ступеня Чихар О.Б.
Алілуйко Наталія, 11-Б Географія Диплом ІІІ ступеня Мурсалова Н.В.
Дейнеко Лев, 9-А Англійська мова Диплом ІІІ ступеня Ляшук Т.В.
Алілуйко Наталія, 11-Б Біологія, МАН Диплом І ступеня Чиж І.І.
Алілуйко Наталія, 11-Б Історія Диплом ІІІ ступеня Мошківська Т.М.

Переможці та призери обласних олімпіад 2000-2011 н.р.
Категорія: Навчання | Переглядів: 1058 | Додав: emschool1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380

E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Пошук
Шкільне життяМалюнки дітейЄмільчинеГостьова книгаФорум