Школа 2017
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Школа 2016
Категорії розділу
Виховні заходи [0]
Шкільне життя [1]
Твори [4]
Навчання [2]
Шкільна стежина [84]
Кошторис [2]
Форма входу
Логін:
Пароль:
 
Головна » 2017 » Лютий » 1 » Переможці та призери обласних олімпіад
16:28
Переможці та призери обласних олімпіад
Переможці та призери обласних олімпіад 2017-2018 н.р.
Прізвище, ім'я, класПредметМісцеВчитель
Дмитренко Олена, 8-БІсторіяДиплом ІІ ступеняЖабровець Т.В.
Дмитренко Олена, 8-БГеографіяДиплом ІІІ ступеняАрештович О.В.
Строй Вадим, 9-АІнформаційні технологіїДиплом ІІІ ступеняБоровик Н.О.
Кондратюк Анна, 11БіологіяДиплом ІІ ступеняЧиж І.І.
Кейбіс Вікторія, 9-АБіологіяДиплом ІІІ ступеняОмельченко М.В.
Кондратюк Анна, 11Українська мова та літератураДиплом ІІІ ступеняКоваленко С.К.
Строй Вадим, 9-АІнформатикаДиплом ІІ ступеняБоровик Н.О.
Дмитренко Олена, 8-БФізикаДиплом ІІІ ступеняБоровик Н.О.
Осіпчук Анастасія, 11ЕкологіяДиплом ІІІ ступеняЧиж І.І.
Радчук Наталія, 10-БРосійська мова та літератураДиплом ІІІ ступеняДідус І.М.
Кондратюк Анна, 11ХіміяДиплом ІІІ ступеняКнязь С.І.
Борса Єлизавета, 9-БХіміяДиплом ІІІ ступеняКнязь С.І.
Рубанський Сергій, 8-АХіміяДиплом ІІІ ступеняКнязь С.І.
Петрук Олексій, 11Англійська моваДиплом ІІІ ступеняПавленко Т.Є.
Омельченко Юлія,9-АПравознавствоДиплом ІІІ ступеняЖабровець Т.В.

Переможці та призери обласних олімпіад 2016-2017 н.р.
Прізвище, ім'я, класПредметМісцеВчитель
Левченко Світлана, 11-БХіміяДиплом ІІІ ступеняКнязь С.І.
Борса Єлизавета, 9-БХіміяДиплом ІІІ ступеняКнязь С.І.
Швець Тетяна, 11-БГеографіяДиплом ІІ ступеняАрештович О.В.
Саух Богдан, 9-БГеографіяДиплом ІІІ ступеняМурсалова Н.В.
Петрук Олексій, 10-АГеографіяДиплом ІІІ ступеняМурсалова Н.В.
Рубанський Сергій, 7-АМатематикаДиплом ІІ ступеняОмельченко Л.О.
Дмитренко Олена, 7-БМатематикаДиплом ІІІ ступеняРомануха В.Б.
Швець Тетяна, 11-БМатематикаДиплом ІІІ ступеняЛашевич І.О.
Швець Тетяна, 11-БЕкономікаДиплом ІІІ ступеня Мурсалова Н.В.
Кондратюк Анна, 10-АБіологіяДиплом ІІ ступеняЧиж І.І.
Омельянчук Анастасія, 10-АБіологія Диплом ІІІ ступеняЧиж І.І.
Борза Єлизавета, 9-ББіологія Диплом ІІІ ступеняОмельченко М.В.
Кейбіс Вікторія, 8-А
        Біологія
Диплом ІІІ ступеняОмельченко М.В.
Швець Тетяна, 11-Б         Англійська моваДиплом ІІІ ступеняКнязєва Н.П.
Строй Вадим, 8-АІнформатикаДиплом ІІІ ступеняЯценко Ю.М.
Петрук Олексій, 10-АІнформатикаДиплом ІІІ ступеняЯценко Ю.М.
Швець Тетяна, 11-Б
Екологія
Диплом ІІІ ступеняЧиж І.І.
Радчук Наталія, 9-А
 Російська мова та література
Диплом ІІІ ступеняДідус І.М.
Яценко Юлія, 11-БІнформаційні технологіїДиплом ІІІ ступеняЯценко Ю.М.

Категорія: Навчання | Переглядів: 552 | Додав: emschool1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380

E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Герої АТО
Лаговський Віктор
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Пошук
Шкільне життяМалюнки дітейЄмільчинеГостьова книгаФорум