Школа 2016
Наш девіз
Хто міцні знання має - той горіх науки розламає
Герб школи
Призери олімпіад
Стежина знань
Герої АТО
Саган Сергій
Форма входу
Логін:
Пароль:
 
Головна » Архів матеріалів
Шлях України ніколи не був легким. Не став винятком і 2013 рік. Саме тоді сталася подія, яка сколихнула всю Україну і змінила світову думку про нас. А все почалося із звичайного осіннього дня, коли Президент України Віктор Янукович відмовився підписувати асоціацію з ЄС. Нас знову цинічно позбавили права вибору. Люди пішли на мітинг у Києві. Нічого особливого. Ніхто ще тоді не думав, що якісь протести маленької групки людей виведуть на вулиці сотні тисяч громадян України з бажанням відстояти своє право. Але влада грубо ... Читати далі »
01.03.2016 0
Кожен свідомий українець повинен знати та відзначати національні свята нашої країни, адже це історія нашого чарівного краю, без якої б не було ані теперішнього, ані майбутнього.
22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу - урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину українську соборну державу об'єдналися Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка. Цей день є дуже важливою датою для кожного українця, оскільки об’єднались в єдине ціле земл ... Читати далі »
01.02.2016 0
Дружно і завзято відгукнулися учні нашої школи на проведення конкурсної програми "Містер-Твістер". Учасники з 8-11 класів старанно готувалися, і на самому святі представили себе справжніми джентльменами, віртуозами слів, артистами Голівуду, знавцями хороших манер.
Учні 8-Б класу - Радчук Н.. Антощук В., Борса Л., Лямець В., Євтушок А., Саган І., які відвідують літературно-драматичний гурток "Мельпомена”, виявили дикторські та акторські уміння. Вони запрошували до конкурсів вболів ... Читати далі »
04.01.2016 0
Результати роботи колективу школи за 2014-2015 навчальний рік
та перспективи на 2015- 2016 навчальний рік
   
   Ємільчинській загальноосвітній школі №1 – 74 роки. За  час свого існування вона виховала тисячі освічених випускників. У 2013 році  школа за визначеними критеріями стала переможцем у районній номінації «Школа року». Перемозі сприяли: лідерські позиції у якост ... Читати далі »
13.11.2015 0
Захисник — це людина, яка захищає, обороняє від нападу, замаху, удару, ворожих людей, небезпечних дій.
Історія захисників України бере свій початок ще з давньої Київської Русі, переходить до доби козацтва, часів УНР та років Другої світової війни. До 2014 року День Захисника Вітчизни відзначавсь 23 лютого, але з початком війни на Сході України Указом Президента України його було перенесено на 14 жовтня.
Чотирнадцяте жовтня — це свято Покр ... Читати далі »
04.11.2015 0
За синєє небо, за жовте колосся,
Боротися треба, щоб краще жилося.

Наша країна переживає нелегкі часи. Підростаюче покоління опинилося в пастці реальних подій війни. І, щоб якось допомогти пережити біль, радіти життю і будувати міцну Україну, з її безкраїми ланами золотої пшениці, вічнозеленими Карпатами, Чорним морем, голубоокими озерами Волині, жагучим південним степом, ... Читати далі »
20.05.2015 0
Квітень видався багатим на події у школі, тому що був присвячений екологічному вихованню. Учителі природничого циклу предметів організували для учнів заходи, які б переконували, що навколишній світ треба берегти і доглядати, що здоров'я людини залежить від способу життя. Радіогазета «Пташиний дивосвіт», вікторина  «Птахи» ( 8 класи), День Здоров’я, випуск стіннівок, радіогазета "Ми за тверезий спосіб життя” (7 класи), ранкова зарядка, свято зустрічі птахів ( 5 класи), день довкілля, усний журнал ( 6-7 класи, ко ... Читати далі »
05.05.2015 0
« 1 2 3 4 ... 8 9 »
Copyright MyCorp © 2017
Школа
Наша адреса
11201, Житомирська обл., смт. Ємільчине,
вул. Шевченка, 4
тел. (04149)-21380

E-mail: emschool_1@ukr.net
Спартакіада
Герої АТО
Макарчук Юрій
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій профіль | Вихід
Пошук
Шкільне життяМалюнки дітейЄмільчинеГостьова книгаФорум